Klimabox - Kryty pro klimatizace a tepelná čerpadla

Komplexní služby

pro velkoodběratele

Naším cílem je kvalitní pokrytí veškerých služeb, a proto zákaznický servis koncových zákazníků rádi vyřídíme za Vás. Komplexnost služeb je pro nás prioritou.

Osobitý přístup našich
obchodních zástupců

Víme, že každý z Vás je jedinečný a s tím jsou spojeny i individuální požadavky. Naši obchodní zástupci jsou připraveni řešit každý drobný detail pro vyjednání úspěšné a dlouhodobé spolupráce.

Distribuce, pokrytí, reklamní materiál,
špičkový zákaznický servis

Zboží expedujeme po celé EU. Každá země má specifickou strukturu zákazníků, přesto však každý z nich řeší jen jediný problém. Jak zakrýt klimatizační jednotku nebo tepelné čerpadlo, aby nemovitost neztrácela na modernosti a eleganci?

Poskytneme Vám veškeré reklamní materiály. Těmi jsou katalogy v digitální i tištěné podobě, fotografie pro web, konzultace o vhodném zanesení produktu na web.

Je pro nás důležité pečovat o náš produkt od začátku až do úplného konce, a proto je pro nás zákaznický servis samozřejmostí. Pro své zákazníky poskytujeme servis od pondělí do pátku a to vždy od 8:00 do 16:00 hodin.

Doručení vždy stanovujeme s patřičnou rezervou, aby náš zákazník mohl plánovat a dokončit následné procesy do data převzetí. Termín doručení stanovujeme individuálně dle sjednaného rozsahu.

Od surového materálu
po Váš klimabox

Hliník jsme po dlouhém testování zvolili nejvhodnějším materiálem, který je potřebný k funkční výrobě.

Barevnost krytů je bez omezení. Ať už si koncový zákazník zvolí barvu dle své libosti, my garantujeme dodání v požadovaném odstínu.

Klimabox - kryt pro klimatizaci a tepelné čerpadlo

Prohlédněte si naše
produkty

Dbáme na to, aby náš výstup odpovídal vždy vysokým standardům našich klientů.

Zarezervujte si konzultaci s obchodním zástupcem

Náš obchodní zástupce se s Vámi spojí a probere vše co Vás zajímá

Manuály - Česky

Manuály - Německy